Kraj: Chiny

NazwaMiesiąc
Nazwa targów Kategoria Miasto Kraj Termin
R+ T ASIA Budownictwo Szanghaj Chiny 20-22.03.2018
SIAL China Przemysł spożywczy Szanghaj Chiny 16-18.05.2018
IFE CHINA Przemysł spożywczy Guangzhou Chiny 28-30.06.2018
ANUFOOD CHINA Przemysł spożywczy Pekin Chiny 21-23.11.2018
AUTOMECHANIKA Motoryzacja Szanghaj Chiny 28.11-1.12.2018
PLMA SZANGHAJ Przemysł spożywczy Szanghaj Chiny 6-8.12.2018